Konferencja – fundacje rodzinne na Akademii Leona Koźmińskiego | 16 maja 2023 r.

3 maja 2023 r.

Wspólnie z Koźminski University zapraszamy na konferencję “Fundacja rodzinna w praktyce. Skuteczne zarządzanie majątkiem vs dziedziczenie i sukcesja“. 📢

To pierwsze spotkanie w ramach cyklu wydarzeń kierowany do właścicieli i zarządzających firmami rodzinnymi, sukcesorów, managerów i pracowników firm rodzinnych oraz ekspertów prawa – wszystkich zainteresowanych biznesem rodzinnym, zabezpieczeniem majątku oraz relacjami pomiędzy członkami rodziny oraz interesariuszami.

Fundacja rodzinna jest nową instytucją w polskim prawie, stworzoną z myślą o firmach rodzinnych. O tym, jakie najważniejsze rozwiązania prawne wprowadza nowa ustawa o fundacji rodzinnej i co one oznaczają w praktyce, opowiedzą: Daniel Banach, Urszula Brzezińska-Grzęda, AgnieszkaKrysik, dr Adrianna Lewandowska, Michal Stanek, Bartłomiej Skrzydlewski, Tomasz Hatylak. Omówione zostaną nowe rozwiązania – zarówno prawne, jak i podatkowe, związane z sukcesją w firmach rodzinnych, a także tematy fundacji rodzinnych i ich zagranicznych alternatyw.

📢 Partnerzy merytoryczni wydarzenia: ALTO, Crowdway, Q Value SA, Vortune Equity Group S.A. AMPLUS

📌 Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.