Kancelaria

Wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz przedsiębiorczości prywatnej (private client) skłoniły do podjęcia decyzji o stworzeniu własnego przedsięwzięcia w zakresie usług doradczych. Tak rozwija się KRYSIKLAW.

Nasze doradztwo obejmuje praktyczne podejście do potrzeb klienta. Koncentrujemy się na roli, jaką mamy spełnić we współpracy z klientem, dedykując nasze najlepsze kompetencje merytoryczne. Oferujemy pełny zakres doradztwa, na co pozwala nam współpraca z wieloletnimi partnerami w obszarach podatkowo – księgowym, zasobów ludzkich – HR, finansowo – administracyjnych i inwestycyjnym.

Jesteśmy aktywni w obszarze szkoleniowym i legislacyjnym, co sprawia, że nasze działania przekładają się na zmiany legislacyjne i powstające rozwiązania prawne a następnie na praktyczne ich wdrożenie u klientów.
Współpracujemy i wspieramy inicjatywy społeczne, zarówno na rynku prawniczym jak i gospodarczym. Wierzymy, że zrównoważone podejmowanie wyzwań pozwala stabilnie dążyć do celów i definiować nowe.

Zapraszamy do współpracy!